TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Jerzy Marczak - Bronisław Wrocławski

Jerzy Marczak Data publikacji: 2015-09-25

Mąż Anny, ojciec Malwiny, Julii i Magdy.

Szanowany obywatel Zakrzewia. W sytuacjach, gdy ktoś podważa jego opinię bywa apodyktyczny, nie znosi sprzeciwu. Lubi mieć wszystko pod kontrolą, a zawłaszcza życie swoich córek. Przez co czasem posuwał się do radykalnych rozwiązań za ich plecami. Nie podobał mu się były mąż starszej córki – Malwiny. Długo nie akceptował związku Julii z Pawłem. Mimo swoich wad, dla rodziny zrobi wszystko.
Po wielu latach na jaw wyszło, że Magda, najstarsza dzieci Zwoleńskich – jest jego biologiczną córką.

Przez długi czas pełnił funkcję burmistrza Zakrzewia, ale stracił to stanowisko na skutek niesłusznego oskarżenia przez asystentkę o molestowanie seksualne. Do niedawna razem z Bogdanem pracowali w firmie budowlanej. Ambitny Marczak lubi zawodowe wyzwania. Przekonał się do pomysłu zięcia na rozbudowę oferty agroturystycznej Siedliska na Mazurach. Aby mu pomóc zaciągnął duży kredyt.

Niedawno Marczak stracił pracę. Z kłopotów finansowych wybawiła go nowa posada w Warszawie. Początkowo niezbyt dobrze radził sobie z rozłąką z żoną, ale problem zniknął, gdy Anna odeszła na emeryturę i przeprowadziła się za mężem do stolicy.

REKLAMA