TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Małgorzata Zwoleńska - Adrianna Biedrzyńska

Małgorzata Zwoleńska Data publikacji: 2015-09-25

Żona Bogdana, matka Magdy, Pawła i Natalii.

Opiekuńcza matka, która żyje problemami swoich dzieci. Przez wiele lat ukrywała sekret dotyczący najstarszej córki – Magdy której biologicznym ojcem okazał się być Jerzy Marczak, a nie mąż Małgorzaty Bogdan. Rodzina długo nie mogła wybaczyć jej kłamstwa. Zwoleńscy wyszli z kryzysu, ale Małgorzata wciąż nie może się pogodzić z tym, że wszystkie dzieci wyfrunęły z gniazda.

Lekiem na tęsknotę za dziećmi miały być dla Małgorzaty studia na wydziale psychologii. Pochłonięta nauką oddaliła się od męża i nawet nie zwróciła uwagi na jego finansowe problemy, które o mało nie doprowadziły do tragedii. Przezwyciężyli kłopoty, a Małgosia znów mogła skupić się na studiach. Jednak gdy pomocy potrzebowali Paweł i Julia, wzięła urlop dziekański i wyjechała na dłużej do Włoch. Tam zaopiekowała się będącą w ciąży Julią, a potem pomogła w opiece nad jej synkiem Grzesiem.

Po powrocie do Polski znów zaangażowała się w pomoc swoim córkom i żyje głównie ich życiem. Ostatnio coraz gorzej układa jej się z mężem i w powietrzu wisi nawet groźba rozstania. Małgorzacie nie podoba się, że Bogdanowi odpowiada statyczne życie jakie wiodą. Ona chciałaby poznawać świat i korzystać z jego uroków.

REKLAMA