TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Bogdan Zwoleński - Kazimierz Wysota

Bogdan Zwoleński Data publikacji: 2015-09-25

Mąż Małgorzaty, ojciec Pawła i Natalii.

Wybuchowy i uparty, ale o dobrym sercu. Oddany rodzinie. Razem z żoną Małgorzatą udało mu się stworzyć szczęśliwy dom dla trójki swoich dzieci. Wielkim ciosem dla Bogdana była informacja, że Magda nie jest jego biologiczną córką. Długo nie mógł wybaczyć żonie, że przez tyle lat go okłamywała. Pogodzili się i teraz wspólnie zamartwiają się nad losem swoich dzieci, które często postępują inaczej niż by sobie tego życzyli.

Bogdan przez wiele lat prowadził sklep z materiałami budowlanymi w Zakrzewiu. Pojawienie się w okolicy marketu budowlanego doprowadziło do jego szybkiego bankructwa. Bogdan przypłacił to problemami finansowymi i próbą samobójczą. Przy pomocy rodziny i przyjaciół wyszedł na prostą i teraz jest zaopatrzeniowcem w firmie budowlanej.

Gdy Małgorzata wyjechała na dłużej do Włoch, udowodnił swoją miłość do żony, opierając się pokusie romansu z elegancką dyrektorką domu dziecka w Blaszkach – Alicją. Co z tego, skoro po powrocie Małgorzaty ich małżeństwo zaczęło się stopniowo psuć, a wszystko zmierza w kierunku rozstania.

REKLAMA