TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Klara Śliwińska - Pyrka - Olga Jankowska

Klara Śliwińska Data publikacji: 2015-09-25

Narzeczona Huberta. Córka Danuty.

Śliczna, pełna wdzięku i uroku, bardzo odpowiedzialna. Mimo młodego wieku, Klara jest bardzo dojrzała. Przez lata troskliwie opiekowała się swoją chorą na stwardnienie rozsiane mamą, Danutą. Ojciec – Olgierd – nie potrafiąc znieść choroby żony, porzucił rodzinę. Danuta zginęła w wypadku samochodowym. Klara bardzo to przeżyła.

Klara i Hubert byli parą 3,5 roku. Zerwali, gdy chłopak zakochał się w Patrycji. Po śmierci Danuty znów się zbliżyli. Najpierw zamieszkali razem, a potem się zaręczyli. Są ze sobą szczęśliwi, choć na ich związku raz za razem pojawiają się rysy spowodowane różnicą charakterów.

Klara poświęca się rozkręcaniu własnego biznesu. Wraz z koleżankami – Adą i Sarą – założyły na Zacisznej klubik malucha. Tam Klara poznała Adama, ojca samotnie wychowującego 3-letnią Milenkę. Dzięki wsparciu Adama, Klarze i Adzie udało się wydać książkę dla dzieci „Ewelina Wspaniała”. Klara i Adam bardzo zbliżyli się do siebie, a mężczyzna nie krył swojej fascynacji Śliwińską. Klara jednak rozwiała wszystkie jego nadzieje i pozostała u boku Huberta.

REKLAMA