TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Aleksander Korycki - Krzysztof Wach

Aleksander Korycki Data publikacji: 2015-09-25

Mąż Iwony..

Sympatyczny i uczynny chłopak, student medycyny. Bywa porywczy i zaborczy. Z Iwoną poznali się na studiach. Wspólna nauka i pasja zbliżyły ich do siebie. Szybko się w sobie zauroczyli. Poważną przeszkodą dla ich związku był fakt, iż chłopak jest muzułmaninem. Iwona i Alek walczyli o swoją miłość, by w końcu – wbrew wszystkim – wziąć potajemny ślub. Obie rodziny zaakceptowały parę i życzą im jak najlepiej.

Problemem w ich małżeństwie zawsze była chorobliwa zazdrość Alka. Dopóki mieszkał razem z Iwoną u swojej babci Antonii, mógł ją kontrolować. Alek podejrzewał żonę o romans z profesorem Świderskim, a podejrzenia podsycał jego ojciec Selim, wg którego Iwona zachowywała się niewłaściwie. W końcu jednak Alek zrozumiał, że może zaufać żonie.

Razem z Iwoną wyjechali na misję humanitarną do Bangladeszu, ale wrócili z niej już osobno. Iwona robi wszystko, by wziąć jak najszybszy rozwód. Alek chciałby, by znów byli razem, ale nic nie wskazuje na to, że ma jeszcze jakieś szanse u zakochanej w Świderskim żony.

REKLAMA