TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Sabina Nowak - Tomala - Barbara Kurzaj

Sabina Nowak Data publikacji: 2015-09-25

Mama Kajtka i przybrana matka Mai, żona Andrzeja.

Sabina pochodzi z małego miasteczka i z zawodu jest fryzjerką. Przed laty zaszła w ciążę z Władkiem – po „przygodzie” na jedną noc. A gdy w końcu Cieślaka odnalazła, czekał ją spory szok – gdy odkryła, że jest gejem. Teraz oboje są jednak przyjaciółmi i zgodnie dzielą się opieką nad synem, który wciąż sprawia problemy.

Sabina miała też w przeszłości kłopoty ze zdrowiem – zachorowała na nowotwór. Teraz działa za to w fundacji „Wygrane” i namawia kobiety do badań, dzięki którym można wykryć raka we wczesnym stadium.

Małżeństwo Sabiny z Tomalą było z początku udane - zwłaszcza, że oboje łączyła troska o przybraną córkę: Maję. Tomalowie zaopiekowali się dziewczynką – zakażoną wirusem HIV – po tym, jak biologiczni rodzice porzucili małą na śmietniku. A później przez kilka lat walczyli o córkę w sądzie.

Od jakiegoś czasu poważny problem w związku Sabiny i Andrzeja stanowi jednak… dieta. Tomala cierpi na nadwagę, ale nie ma dość siły woli, by się odchudzić – a żona cały czas mu to wypomina. Ostatnio Andrzej był też o krok od rozwodu – gdy odkrył, że Sabina uległa urokowi przystojnego trenera: Tomka Górskiego (gdy weszła w spółkę z Jolą i przez kilka miesięcy była współwłaścicielką klubu fitness)...

REKLAMA