TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Kajtek Nowak - Jakub Dmochowski

Kajtek Nowak Data publikacji: 2015-09-25

Syn Sabiny i Władka.

Całe życie tęsknił za ojcem, a gdy go w końcu odnalazł, oszalał na jego punkcie. Bardzo posłuszny wobec matki wie, że Władek bardziej mu pobłaża i czasem to wykorzystuje. Jest bardzo dobrym uczniem, ma wiele zainteresowań. Choć w pełni akceptuje homoseksualizm ojca, to nie podoba mu się jego wybór Maćka jako partnera.

Chłopak dojrzewa i coraz częściej pakuje się w niebezpieczne sytuacje. Zapracowani rodzice często nie zauważają, że syn potrzebuje większej uwagi. Gdy Sabina podjęła decyzję o wspólnym zamieszkaniu z Tomalą, Kajtek oznajmił, że chce przeprowadzić się do ojca. Sabinie trudno było rozstać się z jedynakiem, ale uległa pod ciężarem argumentów.

Narzekając na brak zainteresowania ze strony rodziców, Kajtek zaprzyjaźnił się w gimnazjum z Kazikiem. Kolega wciągnął go w świat dopalaczy. Przerażeni rodzice w ostatniej chwili dostrzegli, że gra toczy się o życie ich syna. Cudem odratowany Kajtek zmienił gimnazjum i teraz pod podwójnie czujnym okiem rodziców wychodzi na prostą. Pomaga mu w tym Hania, przyjaciółka, z którą trzymają się razem od szkoły podstawowej.

REKLAMA