TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Amelia Pająk - Wiśniewska - Stanisława Celińska

Amelia Pająk Data publikacji: 2015-02-13

Żona Tomasza, matka Bruna.

Bezdomna, którą Tomasz spotkał w okolicy śmietników osiedla na Zacisznej. Szybko okazało się, że to poczciwa i dobra kobieta, którą zły los pchnął na ulicę, ale która nie skarży się na swoje życie i potrafi o siebie zadbać w każdej sytuacji.

Przyjęła pomoc Tomasza, zamieszkała z nim i uporządkowała swoje życie, począwszy od znalezienia pracy jako sprzątaczka w firmie Marii. Niedawno przyjęła oświadczyny Tomasza, z którym bardzo się zbliżyli. Pamiętając o swojej przeszłości zaangażowała się w pomoc takim jak ona kiedyś – pozbawionym dachu nad głową. Dobrego serca omal nie przypłaciła śmiercią, gdy zadarła z bezwzględnym kamienicznikiem.

Amelia jest matką dwójki dzieci – Bruna i Rozalii. Oboje wyrwali się spod skrzydeł matki, gdy mieli po 18 lat, nie mogąc wytrzymać apodyktycznego charakteru Amelii. Zerwali z nią całkowicie kontakt na wiele lat. Gdy Bruno Stański, obecnie elegancki prezes australijskiej firmy, powrócił do Polski nie chciał znać Amelii, która przypadkowo go odnalazła. Stopniowo jednak zmiękł i Amelia może się cieszyć, że odzyskała przynajmniej jedno ze swoich dzieci.

REKLAMA