TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Bożena Wiśniewska - Marieta Żukowska

Marieta Żukowska Data publikacji: 2015-08-18

Córka Tomasza Wiśniewskiego

Przez lata nie interesowała się życiem swojego ojca, który po śmierci żony wpadł w tarapaty finansowe i nie mógł liczyć na pomoc ze strony córki. Bożena, jak gdyby nigdy nic, pewnego dnia powróciła z Walii, gdzie do tej pory mieszkała i nie spodobało jej się, że Tomasz mieszka z obcą kobietą – Amelią.

Będąca pod silnym wpływem narzeczonego – Mirka – chciała doprowadzić do przejęcia mieszkania po ojcu, ale szybko się zreflektowała i zrezygnowała z tego planu. Zamieszkała razem z Mirkiem u Tomasza i we czwórkę z Amelią zaczęli dogadywać się coraz lepiej.

Bożena podjęła pracę w pralni chemicznej, gdzie stoczyła sądową batalię z szefem, który fizycznie i psychicznie molestował swoje pracownice. Wiśniewska zastąpiła go na kierowniczym stanowisku, ale przypłaciła to rozstaniem z Mirkiem, który ją zdradził.

Bożena nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Adorowana przez Borysa, marzyła też o bogatym i przystojnym synu Amelii – Bruno Stańskim, a w końcu związała się z Adrianem Świderskim, z którym zaszła w ciążę.

REKLAMA