TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Julita Karaś - Katarzyna Sawczuk

Katarzyna Sawczuk - Julita Data publikacji: 2015-09-10

Córka Urszuli

Wychowywana samotnie przez Urszulę przez lata była typową córeczką mamusi. Zdolną i grzeczną uczennicą z ambicjami. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Radka i weszła w okres młodzieńczego buntu. Sytuację pogłębił fakt, że Urszula nie akceptowała Radka, który według niej był nieodpowiednią partią dla Julity - chłopakiem, który sprowadzi córkę na złą drogę.
 
Julita postanowiła uciec z domu bez słowa pożegnania. Razem z Radkiem rozpoczęli nowe życie z dala od zaborczej Urszuli. Gdy w końcu po wielu miesiącach Julita dała znak życia, jej wiadomość dla matki była jednoznaczna: nie chce jej widzieć. Dopiero Stefan doprowadził do ich pogodzenia.

Julita wyjechała z Radkiem do Londynu. Tam się rozstali. Wróciła do Polski twierdząc, że Radek zbytnio tłamsił jej niezależność. Nie mając pomysłu na życie Julita zrezygnowała z kontynuowania nauki i zatrudniła się w Fitness Klubie, by być bliżej Bartka, który wpadł jej w oko. Liczne intrygi i podstępy dziewczyny nie zmieniły faktu, że Koszyk nie był nią zainteresowany.

REKLAMA